Naprawa szyb samochodowych i klejenie odprysków

 

szyby samochodowe

 

W wyniku codziennej eksploatacji samochodu narażeni jesteśmy na uszkodzenia szyb przednich. Najczęściej szyby są narażone na odpryski na skutek uderzenia kamienia wystrzelonego spod kół pojazdu poprzedzającego.

Na szczęście w takim przypadku możliwe jest naprawienie uszkodzenia bez konieczności zakupu i montażu nowej szyby.

Technologia naprawy szyb przednich polega na usunięciu powietrza ze szczeliny i wypełnieniu jej przez żywice utwardzaną promieniami UV.. Stosowany wypełniacz po utwardzeniu ma identyczny współczynnik przenikania światła jak szyba samochodowa.

Ze względu na złożoność budowy szyby samochodowej niektórych uszkodzeń nie można naprawiać. Najczęstsze sytuacje, w których szyba nie może być naprawiona:

  • pęknięcie większe niż 20 cm
  • pęknięcie dochodzące do brzegu szyby
  • rozwarstwienie szyby

W celu ustalenia możliwości naprawy szyby przedniej zapraszamy do naszego serwisu. Nasz technik odpowie na wszelkie pytania i po obejrzeniu szkody przygotuje wycenę naprawy.

Istnieje możliwość naprawy szyby czołowej z dojazdem do klienta po godz.16 lub
w soboty od 9-12 po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.Koszt dojazdu do klienta wynosi około 30 zł do ceny naprawy.

Pracujemy na sprzęcie Gt Glass oraz Glass Weld. Tylko taki system gwarantuje pełne przywrócenie trwałości szyby i jej bezpieczną i skuteczną naprawę.

Poniżej prezentujemy film z przebiegu naprawy szyby czołowej.

Naprawa pojedyńcznego odprysku szyby czołowej to koszt od 140-180zł w samochodzie osobowym lub od 160 zł-200zł w samochodzie dostawczym i ciężarowym.Dokładny koszt ustalamy po obejrzeniu uszkodzeniu na warsztacie.

Najnowsze Maserati Levante naprawa szyby czołowej w naszym zakładzie.

 

Najnowsze BMW 7 naprawa szyby czołowej.

 


Poniżej prezentujemy kilka napraw przed i po naprawie: