Naprawa szyb samochodowych i klejenie odprysków

 

szyby samochodowe

 

W wyniku codziennej eksploatacji samochodu narażeni jesteśmy na uszkodzenia szyb przednich. Najczęściej szyby są narażone na odpryski na skutek uderzenia kamienia wystrzelonego spod kół pojazdu poprzedzającego.

Na szczęście w takim przypadku możliwe jest naprawienie uszkodzenia bez konieczności zakupu i montażu nowej szyby.

Technologia naprawy szyb przednich polega na usunięciu powietrza ze szczeliny i wypełnieniu jej przez żywice utwardzaną promieniami UV.. Stosowany wypełniacz po utwardzeniu ma identyczny współczynnik przenikania światła jak szyba samochodowa.

Ze względu na złożoność budowy szyby samochodowej niektórych uszkodzeń nie można naprawiać. Najczęstsze sytuacje, w których szyba nie może być naprawiona:

  • pęknięcie większe niż 20 cm
  • pęknięcie dochodzące do brzegu szyby
  • rozwarstwienie szyby

W celu ustalenia możliwości naprawy szyby przedniej zapraszamy do naszego serwisu. Nasz technik odpowie na wszelkie pytania i po obejrzeniu szkody przygotuje wycenę naprawy.

Istnieje możliwość naprawy w naszym serwisie stacjonarnym w Rudzie Śląskiej lub wyjazdowo do klienta po godz.16-20 od poniedziałku do piątku lub w soboty od godz.8-16 na terenie miast:Ruda Śląska, Świętochłowice,Zabrze, Gliwice,Mikołów,Chorzów, Bytom,Siemianowice-koszt dojazdu od 20-40 zł w zależności od odległości-szczegóły do ustalenia telefonicznie.


Pracujemy na sprzęcie niemieckim firmy PS Gmbh - stosowanym min. do naprawy szyb w PEKAES Polska, Bmw oraz Skoda. Tylko taki system gwarantuje pełne przywrócenie trwałości szyby i jej bezpieczną i skuteczną naprawę.

Poniżej prezentujemy film z przebiegu naprawy szyby czołowej.

Naprawa pojedyńcznego odprysku szyby czołowej to koszt od 100 zł w samochodzie osobowym lub od 120w samochodzie dostawczym i ciężarowym.Dokładny koszt ustalamy po obejrzeniu uszkodzeniu na warsztacie.

Najnowsze Maserati Levante naprawa szyby czołowej w naszym zakładzie.

 

Najnowsze BMW 7 naprawa szyby czołowej.

 


Poniżej prezentujemy kilka napraw przed i po naprawie: